MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 8737431
nr 873 7431
Bokskåp
1800-tal, längd: 118, djup: 40, höjd: 224
Kondition: Nyckelskyltar med skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 3 februari 2014
kl 20:35:27
3/2 20:30:27